Walentynkowy Turniej Przedszkolaka

Walentynkowy Turniej Przedszkolaka

14 lutego br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrem odbył się Turniej Przedszkolaków. W imprezie udział wzięły dzieciaki  z  Bieganowa, Piotrkowa Kuj., Pocierzyna i Dobrego.

Dziesięcioosobowe drużyny startowały w sześciu konkurencjach o charakterze rekreacyjno – sportowych, wokalnych i plastycznych.

Atmosfera podczas Turnieju była bardzo gorąca. Przedszkolaków dopingowali rówieśnicy wraz z opiekunami .

Po długiej i zaciętej rywalizacji –  jury Turnieju w składzie: ks. Tomasz  Jener – proboszcz parafii Dobre, Aleksandra Bąkowska – kierownik GOPS, Magdalena Szczerbiak – wł. sklepu „Jubilat”, sierż.szt. Remigiusz Wiśniewski- dzielnicowy, Bożena Skocz – członek GKRPA oraz asp. Marcin Krasucki- oficer prasowy KP w Radziejowie – przyznało ex aequo cztery pierwsze miejsca.

Dzieci otrzymały pamiątkowe  medale, maskotki, upominki  oraz  puchary za udział w Turnieju.

Organizatorzy Turnieju, a byli nimi Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dobrem, dziękują Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia, powodzenia i uświetnienia  tej imprezy oraz ks. Tomaszowi Jenerowi za ufundowanie słodyczy dla wszystkich maluchów.

                                                                                                                           Katarzyna Korzeniewska