Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora GOK w Dobrem

Na kompleksie sportowym „Orlik 2012” w ostatnią sobotę kwietnia po raz kolejny w tym roku odbyły się rozgrywki sportowe w piłkę nożną o Puchar Dyrektora GOK  w Dobrem. Młodzi sportowcy podczas turniejów pokazują swoje umiejętności piłkarskie, uczą się walki fair play. A udział w prestiżowym  meczu jest siłą napędowa do dalszych ćwiczeń tężyzny fizycznej.

Mecze prowadzone są przez p. Dawida Dąbrowskiego, który współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Dobrem. Werbuje do gry zawodników nie tylko z gminy Dobre. Trening czyni mistrza, dlatego życzymy zainteresowanym takim sposobem spędzania wolnego czasu wytrwałości, koleżeństwa podczas rozgrywek, nauczenia się bycia wygranym i przegranym!

Gminny Ośrodek Kultury w Dobrem jest fundatorem nagród dla drużyn  w postaci pucharów i medali w Turniejach o Puchar Dyrektora GOK w Dobrem.

Tekst/Foto: Renata Hrupek