Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

W czwartek 7 marca na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury  z okazji Dnia Kobiet przybyło wiele Pań z terenu całej gminy. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia życzeń przez Wójta Stefana Śpibidę oraz wręczenia wszystkim Paniom symbolicznych tulipanów. Po życzeniach odbyła się część artystyczna. Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Dobrem pod opieką pani Anety Sikorskiej oraz chór pod kierunkiem pani Anety Nuckowskiej  wspólnie zaprezentowali program artystyczno-muzyczny pt. „Miłość niejedno ma imię”, przedstawiający, jak przez wieki zmieniał się sposób okazywania miłości. Po raz kolejny gościliśmy również artystów z kabaretu „Trójka” z Bydgoszczy, którzy rozbawili publiczność lekkim i zabawnym programem „Jak w rodzinie”, opartym na żywym dialogu i dowcipnych sytuacjach.

W przerwie między występami zostały  wręczone podziękowania za pomoc w organizacji XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na wszystkich przybyłych czekał słodki poczęstunek przy kawie i herbacie, a tort z napisem 8 marca  jeszcze bardziej podkreślił uroczysty charakter tego spotkania.