XX Mogileński Turniej Tańca Nowoczesnego

Dnia 10 maja 2014 roku w Mogilnie odbył się XX Mogileński Turniej Tańca Nowoczesnego, w którym gmina Dobre miała swoich przedstawicieli w postaci formacji tanecznej „Forte”. W mogileńskim amfiteatrze swoje umiejętności taneczne zaprezentowało około 250 wykonawców z regionu. Zespół „Forte” wytrwale trenował od września przy Domu Kultury w Dobrem, a ich starania zostały ukoronowane podium. Nasze tancerki zdobyły 3 miejsce w kategorii Formacje Disco  Dance od lat 13. Sukcesów to nie koniec, ponieważ z medalami na piersi wróciły Sandra Klocek i Wiktoria Badowska, które wytańczyły 2 miejsce w kategorii Duety Disco Dance, a duet starszych koleżanek Katarzyny Puchalskiej i Patrycji Szczepańskiej jury wyróżniło 3 miejscem. Wszystkim naszym tancerzom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Turniej Tańca - 10 maja 2014r.