VII Przegląd Małych Form Teatralnych

W czwartek 26.04.2018r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem,  już po raz VII odbył się Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Żyjmy pełnią życia wolni od nałogów”. Tematem przewodnim Przeglądu była profilaktyka prozdrowotna i profilaktyka uzależnień. Do zabawy zaprosiliśmy  grupy teatralne z klas IV-VII  ze szkół z naszej  gminy. Swój udział zgłosiły: grupa teatralna „Maska” z PSP w Dobrem oraz grupa teatralna „Szpilka” z PSP w Krzywosądzy. Uczestnicy Przeglądu oceniani byli w trzech  obowiązkowych kategoriach:

• przedstawienie, skecz, dialog (do wyboru)
  • piosenka humorystyczna (własne wykonanie lub playback)
  • prezentacja wykonanego transparentu  o tematyce  profilaktycznej.

Poziom prezentacji był tak wyrównany, że jury postanowiło przyznać ex aequo dwa I miejsca. Zwycięzcy zostali uhonorowani pucharami oraz dyplomami. Wszyscy  uczestnicy otrzymali upominki.