III Walentynkowy Turniej Przedszkolaka

III Walentynkowy Turniej Przedszkolaka

W przeddzień Święta Zakochanych w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem odbył się III Walentynkowy Turniej Przedszkolaka. Grupy przedszkolne  przybyły z pięknym przesłaniem – okazywanie miłości dla wszystkich: mamy, taty, koleżanek, kolegów.  Dzieci z Byczyny, Pocierzyna, Piotrkowa i Dobrego zmagały się w specjalnie dla  nich przygotowanych konkurencjach: rzut piłeczką do pudełka, slalom z kwiatkiem, toczenie piłki.

Nad prawidłowym przebiegiem czuwało jury w składzie: Elżbieta Loksztejn, Jarosław Kaczorowski, Aneta Nuckowska. Jury miało niełatwe zadanie, albowiem przedszkolacy byli świetnie przygotowani przez swych opiekunów. Dali radę nie tylko w sportowych dziedzinach, ale także wykazali się bystrością  przy układaniu puzzli, oraz pokazali ducha artystycznego w prezentacjach wokalnych i pracach plastycznych. Dyrektor GOK w Dobrem Aneta Nuckowska była pełna podziwu dla utalentowanych małych ludzi. Serdeczne podziękowania dla Katarzyny Korzeniewskiej, która po raz kolejny zaangażowała się i pomagała w przygotowaniu turnieju.  Poszczególne grupy otrzymały puchary, dyplomy i maskotki  w zależności od zajętych miejsc.

Trzecie miejsce przyznano dla Pocierzyna, drugie zajęła grupa „Żabki” z Publicznego Przedszkola w Dobrem, a miejsce pierwsze przypadło najmłodszym z Byczyny. „Muchomorki” i „Misie”  z Piotrkowa Kuj. oraz grupa  „0” ze Szkoły Podstawowej w Dobrem również otrzymała nagrody za aktywny udział.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział.

Tekst –R. Hrupek
Foto – P. Fijałkowska