Finisz zimowego wypoczynku

Finisz zimowego wypoczynku

W drugim tygodniu ferii wcale nie zwolniliśmy tempa. Grupy taneczne ćwiczyły układy choreograficzne do tourne zaplanowanego na miesiąc marzec. Pani Emilia Świeciak wierzy w umiejętności swoich tancerzy.

W Sali nr 6 talenty wokalne pod okiem p. Karola Brzykcego szlifowały swoje głosy; wykonywały ćwiczenia oddechowe, usprawniające pracę przepony, aby pomóc nabrać właściwych nawyków wokalnych.

Niecodzienną atrakcją były wirtualne rozgrywki meczy piłkarskich „FIFA 2015”. Każdy mógł wybrać swoją ulubioną drużynę  i zagrać. Pozostali w tym czasie kibicowali i pilnie śledzili grę.

Dzieci i młodzież szkolna lubi wyjazdy; ci, co nie byli w teatrze pojechali 26 lutego do Multikina we Włocławku na film „Paddington”. Taka wycieczka to frajda.

Druga edycja warsztatów kulinarnych cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dzieci upiekły i skonsumowały  rurki z bitą śmietaną i babeczki z nadzieniem nugatowym.

Podopieczni p. Mirosławy Szporki na zajęciach plastycznych wykonywali prace konkursowe metodą reliefy. Są one  udostępnione  w GOK w Dobrem.

Nie znamy pojęcia nuda, dziękujemy za skorzystanie z naszych ofert w czasie ferii.

                                                                              Tekst/Foto – Renata Hrupek