V Przegląd Małych Form Teatralnych

28 kwietnia 2016 r. w GOK w Dobrem odbył się V Przegląd Małych Form Teatralnych pod hasłem „Żyjmy pełnią życia- wolni od nałogów”. Na scenie zaprezentowały się grupy teatralne z placówek, tj: Placówka Socjalizacyjna w Aleksandrowie Kujawskim, PSP w Byczynie, PSP w Dobrem, PSP w Krzywosądzy, NSP w Pocierzynie, SOSW w Radziejowie. Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach: przedstawienie, skecz, dialog (do wyboru), piosenka oraz  transparent  o tematyce  profilaktycznej. Zespoły profesjonalnie przygotowały się  do występów, dlatego też poziom konkursu był bardzo wysoki. Czekając na werdykt uczestnicy otrzymali słodki poczęstunek. Zwycięzcom wręczono pamiątkowe statuetki i dyplomy oraz smycze z napisem imprezy. Przyznano następujące miejsca i wyróżnienia: I miejsce PSP w Dobrem, II miejsce PSP w Byczynie, III miejsce NSP w Pocierzynie. Wyróżnienia otrzymali: SOSW w Radziejowie, Kacper Pikulski-Osobowość Sceniczna, Placówka Socjalizacyjna z Aleksandrowa Kujawskiego- Najlepszy Transparent. Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem opiekunów wszystkich grup teatralnych oraz młodych aktorów, którzy zechcieli zaprezentować swoje umiejętności podczas konkursu.