Turniej piłki nożnej o puchar dyrektora GOK-u w Dobrem

W  dniu 17.04.2016 (niedziela). o godz. 10:00  na kompleksie sportowym „Orlik 2012” w Dobrem odbył się  Turniej „Dzikich Drużyn” o Puchar Dyrektora GOK-u w kategorii wiekowej  OPEN.  W turnieju wzięło udział 13 drużyn, składających się z zawodników reprezentujących gminę i nie tylko. Łącznie ponad 90 uczestników rywalizowało podczas turnieju, w którym rozgrywano mecze systemem „brazylijskim” w czasie 2×7 min. Po emocjonujących rozgrywkach zostały wyłonione  dwie najlepsze drużyny. W finale  zmierzyły się ekipy „Chłopaki 97” i „Kiszonka Sędzin”. Pojedynek był bardzo wyrównany, gdyż do ostatnich minut wynik był remisowy, ale to drużyna „Chłopaki 97” zachowała więcej sił, zimnej krwi strzelając zwycięską bramkę w końcowej minucie 1-0!

Po meczu finałowym  uhonorowano trzy  najlepsze drużyny pamiątkowymi pucharami  oraz nagrodami indywidualnymi dla najlepszego strzelca oraz bramkarza. Najlepszym strzelcem okazał się Bartosz Bondyra z zespołu „Chłopaki 97”, który zanotował siedem trafień. Tytuł  najlepszego bramkarza po jednogłośnym werdykcie przypadł Wiktorowi Sobczakowi. Turniej został zakończony o godz.16:00, a więc trwał blisko 6 godzin. Rywalizacja  była toczona w sportowej i przyjaznej atmosferze, podczas której nie brakowało gestów fair-play.