Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

W sobotę 29 marca 2014 r. na Moim Boisku „Orlik” odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrem. Stawiło się 12 drużyn, aby wziąć udział w tych prestiżowych rozgrywkach.

Przy dopingu kibiców w systemie grupowym (3 grupy po 4 drużyny), pod czujnym okiem sędziów: Krzysztofa Waltera, Dawida Paprockiego i Tomka Dominika popołudnie upłynęło na sportowych zmaganiach. Nad walką fair play czuwała Paulina Fijałkowska. Z każdej grupy wyłoniono po 2 drużyny do dalszej rywalizacji.

Sport uczy nie tylko wygrywać, ale z godnością przyjmować porażki. Finalistami zostali:  Dwa Wyróżnienia ex aequo dla: „Zbuntowane Panny” i „Kiszonka Sędzin”, III Miejsce – „KS Grom”, II Miejsce – „Fantazja”, I  Miejsce – „Czar PGR-u”. Tytuł „Króla Strzelców” przypadł Patrykowi Wróblewskiego, „Najlepszy Zawodnik” – Janek Krzyżaniak, „Najlepszy Bramkarz” – Krzysztof Walter.

GOK przygotował dyplomy i medale, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez zawodników. Pogoda była piękna, jak i gra przybyłych na turniej sportowy drużyn.