Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

9 Marca 2018 r. o godzinie 1800 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem z okazji  Dnia Kobiet odbył się recital Jacka Borkowskiego – aktora filmowego, teatralnego oraz wokalisty. Artysta zaśpiewał, wiele ciekawych piosenek, wzbogacając je o własną interpretację. Pomiędzy prezentowanymi utworami aktor pokazał swoje inne, tym razem kabaretowe oblicze, ponieważ był konferansjerem sam dla siebie. Humorystyczne teksty, wymyślone oczywiście przez samego aktora, wywołały uśmiech na twarzach obecnych na koncrecie widzów.

Wszystkie licznie przybyłe Panie otrzymały serdeczne życzenia i kwiaty od Wójta Gminy Dobre Stefana Śpibidy oraz Przewodniczącego Rady Gminy Tomasza Kuźby. Nie zabrakło też słodkiej niespodzianki– pysznego tortu, który sprawnie rozdzielali Pan Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy.

Na scenie akordeonowy walc dla  Pań z okazji ich święta wykonał Mikołaj Tomczak, zaśpiewali także uczestnicy zajęć wokalnych prowadzonych w GOK w Dobrem.

Tradycją lat ubiegłych w tym dniu Dyrektor GOK Aneta Nuckowska wręczyła podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które włączyły się w XXVI Finał WOŚP.

Dziękujemy za tak liczne przybycie i świętowanie w tak dużym gronie, zwłaszcza kobiet.