Dzień Babci i Dziadka

Dnia 21 stycznia 2014 roku  w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrem uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych przygotowanych przez  instruktorów Anetę Bandyszewską, Małgorzatę Prośniewską oraz Dyrektor GOK- Anetę Nuckowską. Dzieci w pięknie udekorowanej sali, poprzez wiersze, piosenki, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje podziękowanie za trud włożony  w ich wychowanie. Oprócz montażu słowno-muzycznego, szanowni goście obejrzeli także zabawną inscenizację teatralną w wykonaniu swoich wnucząt. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Z tej okazji swój repertuar muzyczny zaprezentował także zespół „Bronisławianki”. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, przy wspólnej zabawie i suto zastawionym stole przygotowanym przez panie z  Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Dobrem.