Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

26 stycznia br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrem odbyło się spotkanie z  okazji  Dnia Babci  i Dziadka, którego organizatorem był  GOK oraz Związek  Emerytów i Rencistów w Dobrem. Wszystkich zaproszonych gości przywitali Dyrektor GOK-u p.Aneta Nuckowska oraz Wójt Gminy Dobre- p. Stefan Śpibida, składając serdeczne życzenia przybyłym Babciom i Dziadkom.

W ten szczególny dzień na zgromadzonych gości czekały niecodzienne atrakcje i ciekawy program artystyczny przygotowany przez najmłodszych uczestników- wnuków  i wnuczki.

Jako pierwsze na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola w Dobrem, które przygotowała p. Emilia Makuch. Wielką radość sprawiły Babciom i Dziadkom „serduszkowe” upominki przygotowane przez przedszkolaków.

Następnie z przedstawieniem „Wigilia na Kujawach” wystąpiło kółko teatralne, działające przy GOK pod kierownictwem p. Anety Bandyszewskiej. Ze swoim skocznym repertuarem zaprezentował się  także prowadzony przez  Dyrektor GOK zespół „Kujawiaki od Dobrego”. Sala widowiskowa pełna była uśmiechu i wzruszeń Babć i Dziadków.

Po części artystycznej wszyscy przybyli miło spędzili czas przy wspólnej biesiadzie i zabawie tanecznej przy akompaniamencie zespołu muzycznego „Radziejowiacy”. Humorystyczny konkurs „taniec na gazecie” spotęgował wesoły i radosny nastrój, który towarzyszył uczestnikom spotkania.

Drogim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu.